Reality Kadlicová

„Domov nie je iba miesto, je to pocit.“


Volám sa Silvia Kadlicová a som licencovaný realitný maklér. Sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a okolí sa venujem od roku 2015. V roku 2021 som si založila vlastnú licencovanú realitnú kanceláriu.

Najlepší spôsob, ako výhodne predať nehnuteľnosť, je zveriť ju maklérovi, ktorý je v danej lokalite „doma“.
Najviac nehnuteľností predávam v Rovinke, odkiaľ pochádzam. Ale takisto sa výborne orientujem aj v okolitých obciach ako Dunajská Lužná, Miloslavov, Bernolákovo, Hamuliakovo, ale i v našom hlavnom meste.

Odbornosť som získala nielen neustálym vzdelávaním sa a pravidelným sledovaním diania na realitnom trhu, ale najmä rokmi praxe a stovkami spokojných klientov, ktorým som dopomohla k vysnívanému bývaniu.

Uprednostňujem kvalitu pred kvantitou a osobný prístup ku klientovi. Dôveru klienta si budujem serióznosťou, spoľahlivosťou, dochvíľnosťou a dodržiavaním termínov a dohôd.

Bezpečnosť celého procesu je na prvom mieste. Spolupracujem s renomovanou advokátskou kanceláriou, aby klient mohol pokojne spávať. Samozrejmosťou je aj poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone profesie, ktoré mám uzavreté v poisťovni GENERALI.

Ak ste doteraz nestretli dobrého „realiťáka“, je to len preto, lebo ste ma ešte nepoznali. Tak sa poďme stretnúť a presvedčím Vás, že taký naozaj existuje.


A čo na mne okrem znalosti lokality oceníte?


profesionalitu
odbornosť
perfekcionizmus
osobný prístup
diskrétnosť
spoľahlivosť

Presvedčte sa sami pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

Silvia Kadlicová

Licencie a certifikáty

Potrebujete pomoc pri predaji nehnuteľnosti?